รับทำเว็บ สมุทรปราการ

หมอแคนสาวหุ่นเซ็กส์ซี่ "น้องแป้ง" แอวหวาน (หมอแคนสาวคู่ใจ สด นำชัย อินธิวงษ์)

• 78 ตอบ
  • 25161 อ่าน

ไดไปเบิ่งเพินมาเล่นอยู่ โรจนะ อยุธยา เพิ่นมาเล่นอยู่สามคืน เทิ่งเล่นเทิ่งร้องมวนคือหยังนิ
บ่เคยฟังหมอลำซิ่งมวนขนาดนี่เลย มีงานกะว่าสิให้สด นำชัยนี่ล่ะไปเล่นให่
เพิ่นว่าคืนที่4สิมาเล่นอีก กับเอาชีดีมาพร้อม บ่เห็นมาเลย ให้คู่อื่นมาเล่นแทน
เสียดายคังๆ   ต้น....

หุ่นกะดี
น่ารักอีกตะหาก
คอนเฟิร์มค่ะ

อิอิ

ยืมมาเป็นหมอลำฝ่ายหญิงแหน่ครับตาฮักฮ้าย

ป้าด.....หมอแคนคือน่าฮักแท้ อยากลำใส่เด้ เดี๋ยวเช็คมางานด้วยเด้อ

เป็นตาฮักกะด้อ ขอเป็น..... ได้บ่คนดี อิอิ  หมอแคนเป็นตาฮักคัก

มักน้องแป้งนี่แหมะครับ  ออนซอนคนเป็นตาฮัก   a037

มาตอนได๋กะสิเบิ่งแต่หมอแคนผู้นี้หละตาฮักฮ้าย
ใจสิขาดนำ สาวขี้ดื้อกะจั่งแม่นฮู้จักเอามาให้เบิ่งฮ้ายขอบคุณเด้อสาวขี้ดื้อ

มาตอนได๋กะสิเบิ่งแต่หมอแคนผู้นี้หละตาฮักฮ้าย
ใจสิขาดนำ สาวขี้ดื้อกะจั่งแม่นฮู้จักเอามาให้เบิ่งฮ้ายขอบคุณเด้อสาวขี้ดื้อ

เกิดอาการขั้นรุนแรงเด๊ะนิ่อ้าย
ฟ่าวไปหาหมอเด้อ...^^ อิอิ

ขอเมลได้ป้าวคับ   ผมชอบแคนมากๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆอยากจะเป่าเก่งๆๆช้วยฝึกผมหน่อยคับ

อยากได้มาเป็นหมอแคนคู่ใจหมอลำเฉินน้อยเพชรบ้านโสกเด้เนาะ a045 a045 a045

ย่านอยู่ครับ

เกิดอาการขั้นรุนแรงเด๊ะนิ่อ้าย

[/qu

ฟ่าวเข้าเด้ออ้าย
เปนหยังมาสิยากเด๊ะ 55+

เพิ่นเป็นตาสนิทกันเน๊าะคับ อิจฉาจัง

...