รับทำเว็บ สมุทรปราการ

!!!!...น้องกุ้งน้องใหม่แนะนำโตนำแนเด้อจ้า...!!!!

• 97 ตอบ
  • 23010 อ่าน

Re: !!!!...น้องกุ้งน้องใหม่แนะนำโตนำแนเด้อจ้า...!!!!
« ตอบกลับ #50 เมื่อ: กรกฎาคม 26, 2010, 06:24:57 AM »
ยินดีที่ได้รู้จักนะครับ

Re: !!!!...น้องกุ้งน้องใหม่แนะนำโตนำแนเด้อจ้า...!!!!
« ตอบกลับ #51 เมื่อ: กรกฎาคม 27, 2010, 08:41:40 PM »
ยินดีที่ได้รู้จักนะครับ

จร้าขอบใจหลายๆเด้อจร้า

จั่งได๋กะให้ม่วนๆเ้ด้อจร้าอ้าย

« ตอบกลับ #52 เมื่อ: กรกฎาคม 27, 2010, 08:43:03 PM »
ฝนตกบ่น้องหล่า.....รักษาสุขภาพแนเด้อ

ตกบ่หลายดอกอ้ายเอ้ย  จั่งได๋อ้ายกะรักษาสุขภาพคือกันเด้อจร้า

« ตอบกลับ #53 เมื่อ: กรกฎาคม 27, 2010, 08:45:09 PM »
แวะมาถามข่าวสาวผู้งามทางแปดริ้วเด้อคับ
เป็นไดน้อน้องกุ้ง
สอบแล่วเบิดละติคับ
โชคเอ เด้คับน้องหล่า

จร้าอ้ายขอบใจหลาย  น้องหล่ากะสอบใกล้เบิดแล้วจร้า

« ตอบกลับ #54 เมื่อ: กรกฎาคม 27, 2010, 08:46:45 PM »
อิ
แวะมาทักทายผู้สาวแปดริ้ว

สำบายดีบ่น้อ........วันเสาร์ไปเที่ยวผ้าป่านำกันเด้อ......

จร้า  ส่ำบายดีจร้า

ใกล้สอบแล้วไปบ่ได้ดอกอ้าย  เอาเลยอ้ายขอให้ม่วนๆเด้อจร้า

ขอให้สอบแบบสบายๆเด้อน้องเป็นกำลังใจให้เด้อ

จร้าอ้าย  อิอิ ขอบใจอ้ายหลายๆเด้อจร้า

* บ่าวจักร

« ตอบกลับ #55 เมื่อ: กรกฎาคม 27, 2010, 08:51:59 PM »
อิ
แวะมาทักทายผู้สาวแปดริ้ว

สำบายดีบ่น้อ........วันเสาร์ไปเที่ยวผ้าป่านำกันเด้อ......

จร้า  ส่ำบายดีจร้า

ใกล้สอบแล้วไปบ่ได้ดอกอ้าย  เอาเลยอ้ายขอให้ม่วนๆเด้อจร้า

ขอให้สอบแบบสบายๆเด้อน้องเป็นกำลังใจให้เด้อ

จร้าอ้าย  อิอิ ขอบใจอ้ายหลายๆเด้อจร้า

ด้วยความเต็มใจน้องหล่า.....มิตรภาพที่ดีมีให้กันเสมอ

« ตอบกลับ #56 เมื่อ: กรกฎาคม 31, 2010, 11:38:59 PM »
พระคุณพ่อแม่
อันพระคุณพ่อแม่นี้สิหาแนวปุ่นเปรียบบ่มีแหลว  แม่นสิเอาแผ่นฟ้ามาห่อยกับแผ่นดิน 
ยังบ่หนักเกิ่งก้ำพ่อแม่ทั้งสอง  ผู้ประครองเฮามาแต่เนาในท้อง 
อย่าลืมเด้อพี่น้องอย่าลืมคุณของพ่อแม่  ผู้ได๋ลืมแล้วสิแย่คราวหน้าสิบ่ดี 
เพิ่นเลี้ยงมาตั้งแต่น้อยจนใหญ่สอนสาว  ถึงคราวควรเบิ่งแงงสองท่านอย่าได้ลัยสองเฒ่าหนีไปไกลห่าง 
หาหนทางมาย่องเยี่ยมเฮียมแก้วพ่อแม่ตน  เห็นบางคนป๋าทิ่มแถมนำของฝาก 
เลี้ยงลูกยากบ่แล้วแถมซ้ำผัดแม่นหลาน  ทุกข์ยากฮ้ายขอขอดแลงงายบางวันอดบ่มีแนวจ้ำ 
ลูกที่นำหลานน้อยพลอยสบายใจบ่ห่วง  หลานเลยเป็นห่วงคล้องคอแก้วพ่อแม่เฮียม 
เพิ่นเลี้ยงเฮาใหญ่แล้วขอให่เผิ่นมีความสุข  อย่าให้มีความทุกข์เวทนาตอนเฒ่า 
อย่าได้มัวเมาซ้าหาเวลาไปยามแน่  พ่อแม่เฮาหาหยังเปรียบบ่ได้ 
คิดถึงไว้แน่พระคุณพี่น้องเอ้ย...

* บ่าวจักร

« ตอบกลับ #57 เมื่อ: สิงหาคม 01, 2010, 07:07:53 PM »
อันพระคุณพ่อแม่นี้สิหาแนวปุ่นเปรียบบ่มีแหลว  แม่นสิเอาแผ่นฟ้ามาห่อยกับแผ่นดิน 
ยังบ่หนักเกิ่งก้ำพ่อแม่ทั้งสอง  ผู้ประครองเฮามาแต่เนาในท้อง 
อย่าลืมเด้อพี่น้องอย่าลืมคุณของพ่อแม่  ผู้ได๋ลืมแล้วสิแย่คราวหน้าสิบ่ดี 
เพิ่นเลี้ยงมาตั้งแต่น้อยจนใหญ่สอนสาว  ถึงคราวควรเบิ่งแงงสองท่านอย่าได้ลัยสองเฒ่าหนีไปไกลห่าง 
หาหนทางมาย่องเยี่ยมเฮียมแก้วพ่อแม่ตน  เห็นบางคนป๋าทิ่มแถมนำของฝาก 
เลี้ยงลูกยากบ่แล้วแถมซ้ำผัดแม่นหลาน  ทุกข์ยากฮ้ายขอขอดแลงงายบางวันอดบ่มีแนวจ้ำ 
ลูกที่นำหลานน้อยพลอยสบายใจบ่ห่วง  หลานเลยเป็นห่วงคล้องคอแก้วพ่อแม่เฮียม 
เพิ่นเลี้ยงเฮาใหญ่แล้วขอให่เผิ่นมีความสุข  อย่าให้มีความทุกข์เวทนาตอนเฒ่า 
อย่าได้มัวเมาซ้าหาเวลาไปยามแน่  พ่อแม่เฮาหาหยังเปรียบบ่ได้ 
คิดถึงไว้แน่พระคุณพี่น้องเอ้ย...

มาแนวได๋น้อบาดนี่.....อยู่ดีมีแฮงนอนหลับฝันดีเด้อน้องหล่า

« ตอบกลับ #58 เมื่อ: สิงหาคม 01, 2010, 07:43:30 PM »

มาแนวได๋น้อบาดนี่.....อยู่ดีมีแฮงนอนหลับฝันดีเด้อน้องหล่า

อิอิเตือนเจ้าของอ้าย  คึดฮอดบ้าน   อยู่ดีมีแฮงฝันดีคือกันจร้าอ้าย

* บ่าวจักร

« ตอบกลับ #59 เมื่อ: สิงหาคม 02, 2010, 11:39:27 PM »

อิอิเตือนเจ้าของอ้าย  คึดฮอดบ้าน   อยู่ดีมีแฮงฝันดีคือกันจร้าอ้าย

ดีแล่วหล่ะน้องหล่า คิดดี ทำดี มีเสน่ห์

« ตอบกลับ #60 เมื่อ: สิงหาคม 05, 2010, 07:04:09 PM »
สวัสดีครับ  ยินดีที่ได้รู้จักนะครับ

ผมชื่อบิ๊ก นะครับ  เล่นดนตรีอยู่แหลมณรงค์โปรโมชั่น

« ตอบกลับ #61 เมื่อ: สิงหาคม 09, 2010, 02:08:58 AM »
อ้ายจักรคนเดิมเด้อน้องเพิ่มเติมคือความจริงใจพะนะ ฮิ้วๆๆๆๆ

อันเก่าเข้าบ่ได่เลยสมัครใหม่

« ตอบกลับ #62 เมื่อ: สิงหาคม 09, 2010, 02:38:31 AM »
หวัดดีจ้าน้องกุ้ง เป็นได๋น๊อซำบายดีบ่อน๊อ

« ตอบกลับ #63 เมื่อ: สิงหาคม 09, 2010, 08:04:07 PM »
อ้ายจักรคนเดิมเด้อน้องเพิ่มเติมคือความจริงใจพะนะ ฮิ้วๆๆๆๆ

จร้าๆ อ้าย น้องหล่าละวาแตผุบ่าวทางได๋  อิอิ

« ตอบกลับ #64 เมื่อ: สิงหาคม 09, 2010, 08:05:50 PM »
หวัดดีจ้าน้องกุ้ง เป็นได๋น๊อซำบายดีบ่อน๊อ

น้องหล่ากะส่ำบายดีจร้าเอื้อย  เป็นได๋แนน้อเอื้อยกะดายทางพุ้นม่วนบ่ล่ะจร้า

« ตอบกลับ #65 เมื่อ: สิงหาคม 10, 2010, 01:10:37 AM »

จร้าๆ อ้าย น้องหล่าละวาแตผุบ่าวทางได๋  อิอิ

พะนะ อิอิอิ กะคนผู้ฮ้ายคือเก่านั่นหล่ะน้องหล่า

« ตอบกลับ #66 เมื่อ: สิงหาคม 10, 2010, 10:01:43 PM »

น้องหล่ากะส่ำบายดีจร้าเอื้อย  เป็นได๋แนน้อเอื้อยกะดายทางพุ้นม่วนบ่ล่ะจร้า
ทางนี้กะหม่วนคือกันจ้้า หะบ่อหม่วนส่ำหน้าฮ้านดอก อิอิอิอิ

* 69club

« ตอบกลับ #67 เมื่อ: สิงหาคม 16, 2010, 10:31:19 AM »
ขอต้อนรับเข้าสู้เวปลูกทุ่งหมอลำดอทคอมเด้อค่ะ

มีข่าวคราว เกี่ยวกับวงการหมอลำกะอย่าลืมมาอัพเดทเด้อค่ะ

ขอเสื้อมนต์แคน จัก โต๋นำเด้อค่ะ 5555+

คือมาทรงมิดแท้น้อน้องสาวหล่า
« ตอบกลับ #68 เมื่อ: สิงหาคม 27, 2010, 04:36:19 AM »
หายเงียบไปใสน้อ...คือทรงมิดแท้หล่ะฮึสำบายดีบ่

« ตอบกลับ #69 เมื่อ: สิงหาคม 27, 2010, 01:49:03 PM »
ยินดีคับที่รู้จัก

« ตอบกลับ #70 เมื่อ: สิงหาคม 29, 2010, 10:25:55 AM »
น้องกุ้ง ถ่าเรียนจบแล้ว มาเฮ็ดงานซ่อยอ้ายแหน่เด้อ ซิพาตั้งวงหมออนามัยลำเด้อๆๆๆๆ

« ตอบกลับ #71 เมื่อ: สิงหาคม 29, 2010, 10:27:35 AM »
saravut0157@hotmail.com ผัยอยากฟังลำม่วนๆๆ เต้นมันส์  บ่มีคนกวนหน้าเวที เมล์มาคุยกันแหน่เด้อ น้องหล้า

« ตอบกลับ #72 เมื่อ: สิงหาคม 31, 2010, 03:23:25 AM »
ยินดีที่รู้จักคับ ทักทายคับ

« ตอบกลับ #73 เมื่อ: กันยายน 01, 2010, 09:50:26 AM »
อยากฮูจักเด้อครับ บ่าวต้น บุรีรัมย์

« ตอบกลับ #74 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 07:46:07 PM »
อยากฮูจักเด้อครับ บ่าวต้น บุรีรัมย์

อ่ะจร้า  ยินดีที่ได้รู้จักเด้อจร้า  บ่าวต้น

« ตอบกลับ #75 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 07:49:14 PM »
ยินดีที่รู้จักคับ ทักทายคับ

ขอบคุณค่ะที่เข้ามาทักทาย

ยินดีที่ได้ฮู้จักเช่นกันเด้อจร้า

« ตอบกลับ #76 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 07:50:32 PM »
saravut0157@hotmail.com ผัยอยากฟังลำม่วนๆๆ เต้นมันส์  บ่มีคนกวนหน้าเวที เมล์มาคุยกันแหน่เด้อ น้องหล้า

จร้าๆๆๆๆ  อ้าย

« ตอบกลับ #77 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 07:52:30 PM »
น้องกุ้ง ถ่าเรียนจบแล้ว มาเฮ็ดงานซ่อยอ้ายแหน่เด้อ ซิพาตั้งวงหมออนามัยลำเด้อๆๆๆๆ

อ่ะจร้าๆอ้าย  เข่าถ่าเด้หล่ะเนาะวงหมอลำอนามัย  อิอิอิอะอะอะอะ

« ตอบกลับ #78 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 07:54:16 PM »
หายเงียบไปใสน้อ...คือทรงมิดแท้หล่ะฮึสำบายดีบ่

ส่ำบายดีอยู่หล่ะอ้าย น้องหล่ากะยากนำตั้งแต่เรียนกะเลยบ่ได้เข้ามาแงงปานได๋ดอกจร้า

« ตอบกลับ #79 เมื่อ: กันยายน 08, 2010, 01:24:34 PM »
ยินที่ได้รู้จักผู้สาวคนงามเด้อครับ
มาม่วนนำกันในครอบครัวลูกทุ่งหมอลำดอทคอม
ผมเล่นดนตรีอยู่วงน้อมเกล้าขั่นจั้งได๋ได้ไปเล่นดนตรี
ทางนั้นก็แวะทักทายแน้เด้อครับ 555

« ตอบกลับ #80 เมื่อ: กันยายน 08, 2010, 06:14:36 PM »
ยินที่ได้รู้จักผู้สาวคนงามเด้อครับ
มาม่วนนำกันในครอบครัวลูกทุ่งหมอลำดอทคอม
ผมเล่นดนตรีอยู่วงน้อมเกล้าขั่นจั้งได๋ได้ไปเล่นดนตรี
ทางนั้นก็แวะทักทายแน้เด้อครับ 555

จร้าๆๆๆๆ อ้าย คั่นมาเล่นดนตรีทางพี้กะแจ้งให้ฮู้นำแนเด้อจร้า

« ตอบกลับ #81 เมื่อ: กันยายน 09, 2010, 09:57:16 PM »
มาเด้อคัพ  ม่วนม่วนนำกันเด้อครับ

จร้าๆๆๆๆอ้ายตั้ม

« ตอบกลับ #82 เมื่อ: กันยายน 17, 2010, 08:27:24 PM »
นที  ขอรู้จักครับ a013

« ตอบกลับ #83 เมื่อ: กันยายน 22, 2010, 10:20:02 PM »
นที  ขอรู้จักครับ a013

a059 จ้ายินดีที่ได้รุจักนะคะ

« ตอบกลับ #84 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 09:07:11 AM »
หวัดดีครับน้องกุ้ง คนงามทางแปดริ้ว
บ่ค่อยได้เข่ามาทักทาย
ซำบายดีบ่น้อครับ
ระวังดูแลสุขภาพเด้อครับ
เพราะไข้ 2009 กลับมาระบาดอีกแล่ว

« ตอบกลับ #85 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 12:54:08 PM »
ยินดีที่ได้รู้จักอีกคนคะ

« ตอบกลับ #86 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 07:43:41 PM »
หวัดดีครับน้องกุ้ง คนงามทางแปดริ้ว
บ่ค่อยได้เข่ามาทักทาย
ซำบายดีบ่น้อครับ
ระวังดูแลสุขภาพเด้อครับ
เพราะไข้ 2009 กลับมาระบาดอีกแล่ว

จร้าอ้าย น้องหล่ากะส่ำบายดียุจร้า
หละกะขอบใจหลาายที่เปงห่วงเด้อจร้า
อ้ายกะคือกันหล่ะเด้อจร้ารักษาสุขภาพเจ้าของนำแนเด้อ

« ตอบกลับ #87 เมื่อ: กันยายน 23, 2010, 07:45:41 PM »
ยินดีที่ได้รู้จักอีกคนคะ

อ่ะจร้า

ยินดีที่ได้รู้จักคือกันจร้า a008

« ตอบกลับ #88 เมื่อ: กันยายน 25, 2010, 11:06:37 AM »
ยินดีที่ได้รู้จักครับ a056 a056 a056 a046 a046

« ตอบกลับ #89 เมื่อ: กันยายน 29, 2010, 12:14:45 PM »
ยินดีที่ได้รู้จักครับ a056 a056 a056 a046 a046
a016
ยินดีที่ได้รู้จักเด้อจร้า

« ตอบกลับ #90 เมื่อ: กันยายน 30, 2010, 05:43:31 AM »
แวะมาส่งความคิดฮอด.....

« ตอบกลับ #91 เมื่อ: ตุลาคม 31, 2010, 07:12:42 PM »
แวะมาส่งความคิดฮอด.....
ขอบคุณจ้าอ้ายที่คิดฮอดกัน

ส่ำบายดีบ่จ้าอ้ายบ่าวจักร

น้องหล่าหายไปโดน แต่กะยังคิดฮอดอ้ายคือเก่าหละจร้า

« ตอบกลับ #92 เมื่อ: พฤศจิกายน 01, 2010, 04:27:00 PM »
ดีคับ ยินดีที่ได้รู้จักนะคับ อยู่แปดริ้ว เรียน ที่เดียวกะผมเลย เด็ก RRU. แต่ผมเรียนป.บัณฑิต คับ ใกล้จบแล้ว 55+

« ตอบกลับ #93 เมื่อ: พฤศจิกายน 17, 2010, 02:44:37 PM »
ดีคับ ยินดีที่ได้รู้จักนะคับ อยู่แปดริ้ว เรียน ที่เดียวกะผมเลย เด็ก RRU. แต่ผมเรียนป.บัณฑิต คับ ใกล้จบแล้ว 55+

ยินดีที่ได้รู้จักเช่นกันค่ะ

« ตอบกลับ #94 เมื่อ: พฤศจิกายน 18, 2010, 09:31:04 AM »
แวะมาถามข่าวน้องกุ้งครับ
เป็นได๋น้อ แปดริ้วหนาวบ่
และกะ คือสิซำบายดียุเนาะครับ
ไปล่ะ

« ตอบกลับ #95 เมื่อ: พฤศจิกายน 18, 2010, 06:57:56 PM »
ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับเชิญม่วนๆและม่วนๆ

« ตอบกลับ #96 เมื่อ: พฤศจิกายน 18, 2010, 07:48:26 PM »
แวะมาถามข่าวน้องกุ้งครับ
เป็นได๋น้อ แปดริ้วหนาวบ่
และกะ คือสิซำบายดียุเนาะครับ
ไปล่ะ

แปดริ้วกะบ่หนาวดอกอ้าย

น้องหล่าส่ำบายดีอยู่จร้า  อันขอบใจหลายอ้ายที่เข้ามาทักทายน้องหล่าผุนี่ thank2s

« ตอบกลับ #97 เมื่อ: พฤศจิกายน 18, 2010, 07:51:12 PM »
ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับเชิญม่วนๆและม่วนๆ

จร้าอ้าย  แล้วน้องหลล่าสิเข้าไปทักทายบาดหลังเด้อจร้า มื้อได๋ว่างๆพอได้เลาะไปเลาะมาหาตอบกระทู้พุ่นหละอ้าย a008

...