รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ขอแนะนำตัวค่ะ

• 35 ตอบ
  • 13039 อ่าน

ขอแนะนำตัวค่ะ
« เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 10:20:09 PM »
สมาชิกใหม่เด้อจ้า

ชื่อ  ปอ  จ้า

บ้านอยุ่  อำเภอภูเขียว  จังหวัดชัยภูมิ  :o

อีเมลลเด้อจ้า  sasiton_cute123@hotmail.com

Re: ขอแนะนำตัวค่ะ
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:03:21 PM »

ชื่อ  ปอ  จ้า

บ้านอยุ่  อำเภอภูเขียว  จังหวัดชัยภูมิ  :o

ยินดีต้อนรับคับผม ปอ   

อั่น  ฮักพังยุกรุงเทพ มาหาส่อมยุขอนแก่นกะได่ดอกเนาะ

« ตอบกลับ #2 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:28:11 PM »

บ้านอยุ่  อำเภอภูเขียว  จังหวัดชัยภูมิ  :o

อั่น  ฮักพังยุกรุงเทพ มาหาส่อมยุขอนแก่นกะได่ดอกเนาะ

ป๊าดเว้าคือแท้อ้าย   ผ้าขาวม้า  อิอิ

ไทบ้านไผ่  แหมะ

« ตอบกลับ #3 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:34:45 PM »
ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับ

« ตอบกลับ #4 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:37:16 PM »

ป๊าดเว้าคือแท้อ้าย   ผ้าขาวม้า  อิอิ

อั่นนน เอารูปแท้ๆมาลงได่บ่คับ รูปดาราหมู่นี่เห็นดู๋แล้วแหม๋

« ตอบกลับ #5 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:38:33 PM »

อีเมลลเด้อจ้า  sasiton_cute123@hotmail.com

ยินดีที่ได้รู้จักเด้อคับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บชาวลูกทุ่งหมอลำเด้อคับ

« ตอบกลับ #6 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:40:01 PM »

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

อ้างถึง
จ้าขอบคุณเด้อจ้าอ้ายดาวร้ายเจ้าบทบาท

ชื่อเป็นตาเล่นร้ายเก่งฮ่าย  อิอิ   

เว้าเล่นเด้อจ้า

« ตอบกลับ #7 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:42:51 PM »

ขอให้มีความสุขกับเว็บชาวลูกทุ่งหมอลำเด้อคับ
อ้างถึง

จ้ายินดี แล้วกะ  ขอบคุณกับการต้อนรับจ้า

« ตอบกลับ #8 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:46:18 PM »

อั่นนน เอารูปแท้ๆมาลงได่บ่คับ รูปดาราหมู่นี่เห็นดู๋แล้วแหม๋
อ้างถึง
รูป อีหลีข่อยนี่ล่ะจ้า  เบิ่ดโต๋เลยค่ะ

« ตอบกลับ #9 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2010, 11:58:50 PM »

รูป อีหลีข่อยนี่ล่ะจ้า  เบิ่ดโต๋เลยค่ะ

บ๋าาาา บ่เซียเด้อ เวปเฮาสิมีคนหน้าตาจั่งซี่หลงเข้ามาได่

บอกไว่ก่อนเด้อ เข้ามาแล้วต้องอยู่โดนๆเด้อ บ่ซั่น นำฮอดภูเขียวเด้นี่

« ตอบกลับ #10 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 12:02:44 AM »

บ๋าาาา บ่เซียเด้อ เวปเฮาสิมีคนหน้าตาจั่งซี่หลงเข้ามาได่

บอกไว่ก่อนเด้อ เข้ามาแล้วต้องอยู่โดนๆเด้อ บ่ซั่น นำฮอดภูเขียวเด้นี่
อ้างถึง
ฮิ  มาโลด

« ตอบกลับ #11 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 01:46:03 PM »

อ้างถึง
จ้าขอบคุณเด้อจ้าอ้ายดาวร้ายเจ้าบทบาท

ชื่อเป็นตาเล่นร้ายเก่งฮ่าย  อิอิ   

เว้าเล่นเด้อจ้า

บ่ว่ากันครับ ฮ้ายคักแหล่วครับอิอิอิ

« ตอบกลับ #12 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 08:35:42 PM »

บ้านอยุ่  อำเภอภูเขียว  จังหวัดชัยภูมิ  :o

ผู่สาว

« ตอบกลับ #13 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 08:38:42 PM »

ผู่สาว
ยินดีค่ะผู้บ่าว  รูปหล่อ

* 69club

« ตอบกลับ #14 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 08:55:09 PM »
สิบนิ้วพนม ก้มกราบแฟนเพลง ที่ให้ความเป็นกันเอง

ขอฝากเพลงนี้ลอยลมมา ด้วยความคิดถึง ลึกซึ้งด้วยแลงเมตตา

ผู่สาวทางบ้านโนนข่า  กราบวันทา ต้อนรับผู่สาวบ้านม่วง

ภูเขียวถิ่นก้ำ หม่องค้ำหม่องอยู่ บ้านม่วง เป็นบ้านใกล้ภู

แปะๆภู กะคือน้ำพรม ส่วนบ้านโนนข่า แวะมา ตลาดคลองถม

มาต้อนรับน้องอีกคน.....จากสาวนามล คนบ้านเดียวกัน

พะนะ..................

มาแล้ว มาแล้ว มาต้อนรับเขาคนภูเขียว

ต.หนองคอนไทย ขอตอ้นรับเอา ต.กุดยม มาเป็นพี่เป็นน้องในเวปเด้อค่ะ

มีข่าวสาร ความเคลื่อนไหว เกี่ยวกับหมอลำ กะอย่าลืมอัพเดท

ที่สำคัญ ใช้เวปไปในทางที่ถูกที่ควร และมีความสุขกับการท่องเวปค่ะ

ปิ้ววววววววววววววววววววววว........กุดยม + หนองคอนไทย = ภูเขียว จงเจริญ!!!  อิอิ

« ตอบกลับ #15 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2010, 09:02:45 PM »
สิบนิ้วพนม ก้มกราบแฟนเพลง ที่ให้ความเป็นกันเอง

ขอฝากเพลงนี้ลอยลมมา ด้วยความคิดถึง ลึกซึ้งด้วยแลงเมตตา

ผู่สาวทางบ้านโนนข่า  กราบวันทา ต้อนรับผู่สาวบ้านม่วง

ภูเขียวถิ่นก้ำ หม่องค้ำหม่องอยู่ บ้านม่วง เป็นบ้านใกล้ภู

แปะๆภู กะคือน้ำพรม ส่วนบ้านโนนข่า แวะมา ตลาดคลองถม

มาต้อนรับน้องอีกคน.....จากสาวนามล คนบ้านเดียวกัน

พะนะ..................

มาแล้ว มาแล้ว มาต้อนรับเขาคนภูเขียว

ต.หนองคอนไทย ขอตอ้นรับเอา ต.กุดยม มาเป็นพี่เป็นน้องในเวปเด้อค่ะ

มีข่าวสาร ความเคลื่อนไหว เกี่ยวกับหมอลำ กะอย่าลืมอัพเดท

ที่สำคัญ ใช้เวปไปในทางที่ถูกที่ควร และมีความสุขกับการท่องเวปค่ะ

ปิ้ววววววววววววววววววววววว........กุดยม + หนองคอนไทย = ภูเขียว จงเจริญ!!!  อิอิ

ซึ้งใจหลายเอื้อยสาวขี้ดื้อแหมะ   อบอุ่นใจดีค่ะ :'(

« ตอบกลับ #16 เมื่อ: พฤษภาคม 30, 2010, 10:01:21 AM »
ยินดีที่ได้ฮู้จักเด้อ คนผู้งาม เมืองพญาแล

« ตอบกลับ #17 เมื่อ: พฤษภาคม 30, 2010, 11:58:49 AM »
ยินดีที่ได้ฮู้จักเด้อ คนผู้งาม เมืองพญาแล
  ขอบคุณจ้า  ยินดีที่ได้รู้จักเด้อ   อ้ายtakky43   กะด้าย

« ตอบกลับ #18 เมื่อ: พฤษภาคม 31, 2010, 01:52:10 PM »
ยินดีที่ได้รุ้จักเด้อครับ

บ่าวโต้เด้อครับ

« ตอบกลับ #19 เมื่อ: พฤษภาคม 31, 2010, 02:21:57 PM »
ยินดีนำเด้อคับ  เข้าสู่ความม่วนความมันนำกัลคับ

« ตอบกลับ #20 เมื่อ: พฤษภาคม 31, 2010, 09:29:21 PM »
ยินดีที่ได้รุ้จักเด้อครับ

บ่าวโต้เด้อครับ

ยินดีค่ะ   ข่อยกะซื่อ  ปอ เด้อจ้า   บ่าวโต้

« ตอบกลับ #21 เมื่อ: พฤษภาคม 31, 2010, 09:30:14 PM »
ยินดีนำเด้อคับ  เข้าสู่ความม่วนความมันนำกัลคับ
ยินดีจ้า   ขอบคุณหลายๆ

« ตอบกลับ #22 เมื่อ: พฤษภาคม 31, 2010, 10:02:05 PM »
กินข้าวไป่น้ออออ สาวภูเขียวนี่น้อ

« ตอบกลับ #23 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 05:24:31 AM »
กินข้าวไป่น้ออออ สาวภูเขียวนี่น้อ

ถามยามใด๋น้อ   คั่นซั่นตอนยามมื้อแลงแล้วกัน   กินแล้วจ้ะ   กินกับซุปหน่อไม้ส้มใส่ใบขิง   

เฮ็ดหยังอยู่น้อ ผู๋บ่าวผ้าขาวมา  ไทบ้านไผ่  กะด้าย :o

« ตอบกลับ #24 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 11:01:42 AM »

ถามยามใด๋น้อ   คั่นซั่นตอนยามมื้อแลงแล้วกัน   กินแล้วจ้ะ   กินกับซุปหน่อไม้ส้มใส่ใบขิง   

เฮ็ดหยังอยู่น้อ ผู๋บ่าวผ้าขาวมา  ไทบ้านไผ่  กะด้าย :o

กินข้าวกับซุปหน่อไม้ส่มคือกันเลย  เห็นข่อยกิน เจ่ากะอยากกินคือข่อยแมนบ่

« ตอบกลับ #25 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 11:13:12 AM »
ทักทายเด้อคับเอื้อย ปอ

ทางพี่ฮ้อนหลายเด้อคับ

ทางพู้นเป็นจังได๋น้อ

อย่าตากแดดหลายเด้อเดี่ยวดำดิคับ

มันสิบ่งาม

« ตอบกลับ #26 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 12:13:44 PM »

กินข้าวกับซุปหน่อไม้ส่มคือกันเลย  เห็นข่อยกิน เจ่ากะอยากกินคือข่อยแมนบ่
  ฮ่วยๆ  งึดหลาย  อิอิ    เห็นว่ากะให้กินนำแน่  เป็นฮ้ายหลาย

ผู้บ่าวนี่   อิอิ

« ตอบกลับ #27 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 12:16:05 PM »
ทักทายเด้อคับเอื้อย ปอ

ทางพี่ฮ้อนหลายเด้อคับ

ทางพู้นเป็นจังได๋น้อ

อย่าตากแดดหลายเด้อเดี่ยวดำดิคับ

มันสิบ่งาม

กะฮ้อนคือกันละ น้องหล่าเอ้ย

บ่ตากดอกแดดน่ะฮู้ว่าน้องซายเป็นห่วงอิอิ

เช้านี้กินข้าวกับหยังน้อบักท้าวเอ้ย  อิอิ

« ตอบกลับ #28 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 01:06:05 PM »
ยินดีต้อนรับครับน้องปอ ใช้คำนำหน้าเป็นน้องนะ
พี่ชอบหมอลำเหมือนกัน
ยินดีที่ได้รู้จักนะครับ
np2011@windowslive.com
เมล์มาเล่นนะ ^-^

« ตอบกลับ #29 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 09:21:30 PM »
ยินดีที่ได้รู้จักเด้อครับคุณปอครับ

« ตอบกลับ #30 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 09:30:57 PM »
ยินดีต้อนรับสู่ควๅมม่วนเด้อจ้ๅ

« ตอบกลับ #31 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 10:38:53 PM »
ยินดีที่ได้รู้จักเด้อครับคุณปอครับ
   ขอบคุณหลายเด้อจ้า  คนไค

« ตอบกลับ #32 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 10:40:05 PM »
ยินดีต้อนรับครับน้องปอ ใช้คำนำหน้าเป็นน้องนะ
พี่ชอบหมอลำเหมือนกัน
ยินดีที่ได้รู้จักนะครับ
np2011@windowslive.com
เมล์มาเล่นนะ ^-^

จ้ายินดีมากๆจ้ะ   พี่ซายใหญ่

« ตอบกลับ #33 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2010, 10:42:10 PM »
ยินดีต้อนรับสู่ควๅมม่วนเด้อจ้ๅ
  ขอบคุณเด้อจ้า   ผู้สาวคนโก้  คนงามอำเภอเมือง

อิอิ  หยอกเด้อ

« ตอบกลับ #34 เมื่อ: มิถุนายน 04, 2010, 11:53:55 PM »
บ้านเดียวกันกับสาวขี้ดื้อบ่นี้ 55555555+

« ตอบกลับ #35 เมื่อ: มิถุนายน 05, 2010, 10:32:28 AM »
บ้านเดียวกันกับสาวขี้ดื้อบ่นี้ 55555555+
แม่นจ้า อยู่ห่างกันสองหมู่บ้านเด้อ

...